Markalar
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakları, ("BICAKCIYUCEL.COM) aittir, yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kar amacıyla dağıtılamaz.

BICAKCIYUCEL.COM sitesindeki bağlantılar sizi BICAKCIYUCEL.COM ağının dışına götürebilir. BICAKCIYUCEL.COM, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. BICAKCIYUCEL.COM, bağlantısı verilen sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. BICAKCIYUCEL.COM, sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali, cezai, idari, hukuki zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. BICAKCIYUCEL.COM bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Liberty Sigorta sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla BICAKCIYUCEL.COM'a ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca BICAKCIYUCEL.COM'un mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, BICAKCIYUCEL.COM bu tür bilgilerin gizli tutulacağına dair herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.

Copyright 2009 BICAKCIYUCEL.COM - All Rights Reserved. Her Hakkı Saklıdır.